Minerální doplňky

Život v minerální rovnováze

PETMIN
minerální potravní doplněk pro dospělé psy

3015-100g-petmin-dog-cat Petmin je čistá směs mikronizovaných řas, která zajišťuje minerální rovnováhu zvířete na každý den, přesně podle momentální potřeby. Tato potřeba je každý den jiná - podle aktivity, věku, stresové zátěže a dalších faktorů. Proto je tento přípravek velmi vhodný pro všechny majitele, kteří krmí BARFem, a nemusejí se obávat nevyvážení prvků v krmné dávce.

Petmin se přidává také všude tam, kde je potřeba dorovnat deficit při zvýšené potřebě minerálů

  • gravidita
  • kojení
  • nemoc
  • celková regenerace
  • vyšší zátěž

Jedná se o minerály v organické, téměř koloidní podobě, u kterých nehrozí předávkování. Organismus si vezme přesně takové množství, které využije, a zbytek přirozeně vyloučí.

Více o důležitosti minerální rovnováhy >>

Složení: 100% řasy ( Lithothamnion, Fucus )
Dávkování : 0,5g (na špičku nože) na 10kg

 

AUFBAU - VITAL
doplněk výživy pro zdravý růst štěňat

4048-300g-naturkraft-aufbau-vitalMinerální doplňkové krmivo pro rostoucí štěňata. Díky organické formě a úpravě mikronizací zajišťuje přirozený přísun živin na každý den. Vyvíjející se organismus rostoucího psa má každý den jiné individuální potřeby, podle kterých zužitkuje přesné množství účinných látek a zbytek přirozeně vyloučí. Nemůže tak dojít k nerovnováze minerálních látek v organismu. Přípravek zároveň obsahuje několik druhů kvasnic a kvasinek, které pečují o stabilitu střevní mikroflóry. Střeva mají vynikající schopnost vstřebávání a využití všech živin a tím zajišťují kvalitní vývoj štěněte a jeho imunitu.

Více o důležitosti minerální rovnováhy >>

Složení: Spirulina, Ascophyllum, Laminária, chaluha, Chlorella, krmné sušenky, pivní kvasnice (Saccharomyces/kvasinky, Cérévisiaié/pekařské droždí), ženšen, pískavice řecké seno.

Dávkování: odměrka 3g na 5 kg, 5g na 10kg

 

Pro konzultaci nebo objednávku minerálních přípravků mně prosím kontaktujte
>>> kontaktní formulář